У Туреччині дівчину поховали живцем за відмову займатися проституцією

Грузини, які постачали дівчат до борделів Туреччини, вбили одну зі своїх співвітчизниць, коли вона відмовилася ставати повією.

У Туреччині грузинську дівчину закопали живцем в землю. Розправу влаштували її співвітчизники за відмову займатися проституцією.

В результаті інциденту було викрито ціле бандитське угруповання. З'ясувалося, що в злочинному бізнесі брали участь дві громадянки Грузії і троє громадян України.

20-річна Нана Б. разом зі спільниками обманом привозила грузинських дівчат до Туреччини і примушувала їх до заняття проституцією, наводить інформацію від турецької поліції видання "Росбалт".

Як стало відомо, одна з дівчат відмовилася ставати повією, за що була закопана живцем.

Зловмисників затримали. Двом громадянам Грузії винесено вирок у вигляді позбавлення волі строком на шість років і три роки.

Нагадаємо, у 2010 році в Туреччині батьки поховали дочку живцем за розмови з хлопцями, оскільки вважали, що її поведінка ганьбить родину. 16-річній дівчині зв'язали руки і поклали її до двометрової ями, Щоб приховати сліди злочину, яму зацементували. Як пізніше встановила експертиза, на момент поховання дівчина не тільки була живою, але й перебувала при тямі.

Читайте також:

У Туреччині померла російська туристка, в якої хотіли забрати обличчя для пересадки

Названі найбільш небезпечні для жінок країни

Ісламісти збираються убити мусульманку, яка знялася оголеною для Playboy

У Туреччині батьки поховали дочку живцем за розмови з хлопцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: