У Венесуелі поліцейські розгромили синагогу

У столиці Венесуели за підозрою в нападі на синагогу арештовано 11 людей. Опозиція поклала відповідальність за те, що сталося на владу країни.

У столиці Венесуели за підозрою в нападі на синагогу арештовано 11 людей, у тому числі семеро поліцейських. Ймовірно, саме вони минулого тижня зі зброєю в руках розгромили будівлю, обписавши стіни антисемітськими гаслами, передає ВВС.

За деякими даними, нападники зв'язали охоронців, після чого почали громити синагогу. В той же час є інформація, що мінімум один з охоронців сам був серед погромників.

Опозиція поклала відповідальність за те, що сталося на владу Венесуели, заявивши, що антиізраїльська зовнішня політика Уго Чавеса провокує зростання антисемітських настроїв усередині країни. Сам Чавес засудив напад і обіцяв знайти винних.

Голова Єврейської асоціації Венесуели Еліас Фараче вже висловив вдячність владіза оперативне затримання підозрюваних. В той же час представники єврейських організацій говорять, що напруга в суспільстві зростає з тих пір, як Венесуела розірвала дипломатичні стосунки з Ізраїлем через події в секторі Газа.

Уряд поспішив спростувати будь-які заяви про те, що між розривом дипломатичних стосунків і нападами на синагогу існує зв'язок. За словами міністра інформації, "прекрасні стосунки" уряду країни і єврейської общини ніяким чином не постраждали.

Раніше глава МЗС Венесуели Ніколас Мадуро підкреслив, що критика на адресу єврейської держави не носить антисемітського характеру.

Читайте також:
Скоєно замах на проректора Національного авіауніверситету
У Луцьку злочинці пограбували банк зі зброєю в руках
Скандал у МЗС Франції: міністра звинувачують в роботі на африканські країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: