У Воронежі шукають маніяка, який нападає на жінок в бігудях

45-річний маніяк, який буквально втрачає голову побачивши жінок в бігудях, знову проявив себе у Воронежі.

Міліція Воронежа продовжує пошуки серійного ґвалтівника і грабіжника, який нападає на клієнтів і робітниць перукарень. За півмісяця злочинець зробив вже два напади.

45-річний маніяк, який буквально втрачає голову побачивши жінок в бігудях, знову проявив себе у Воронежі. Жертвою зловмисника стали дві робітниці перукарні. Проте цього разу збоченця вчасно злякали і до сексуального насильства справа не дійшла.

Востаннє він поглумився над клієнткою прямо в салоні два тижні тому. Після цього маніяка відразу оголосили у федеральний розшук, і він зачаївся. Як виявилось, не надовго.

Чергову вилазку збоченець зробив, напнувши на голову шапку з прорізами для очей.

"Все сталося буквально за хвилину: до закриття залишалося зовсім недовго, і клієнтів вже не було, - говорить перукар Світлана П. - Я протирала вікно, а моя напарниця розмовляла з чоловіком по телефону". У цей момент в приміщення влетів чоловік та приставив до горла Світлани ніж і став вимагати цінностей.

Злочинець забрав у жінок мобільники, всю денну виручку, а потім втік.

"Його, мабуть, злякав той факт, що одна з жінок встигла попередити по телефону чоловіка", - говорить старший слідчий при УВС Комінтернівського району міського округу Воронежа Сергій Хаустов.

Тепер справи про напад в перукарнях будуть об'єднані в одне виробництво, оскільки статура і зріст нападаючих в обох випадках збігаються, та і самі злочини дуже схожі.

На пошуки маніяка, якого збуджують жінки в бігудях, кинуті всі сили.

Нагадаємо, вперше про воронезького маніяка заговорили в кінці січня. Тоді його жертвами стала хазяйка перукарні та її клієнтка. Перукарка до цих пір перебуває в шоці.

"Я робила бігуді клієнтці, і тут зайшов відвідувач, - розповідає Євгенія П. - Втупившись на жінку в бігуді, він, як в кіношних бойовиках, дістав з-під куртки пістолет і наказав нам роздягтися догола і лягти на підлогу". Потім злочинець зняв з жінок всі золоті прикраси і зв'язав колготками і брюками.

Дівчину-перукаря чоловік замкнув в туалеті, а з клієнткою зробив "насильницькі дії сексуального характеру ". Відразу після цього насильник також заягнув жертву в туалет, зав'язав їй і власниці перукарні роти і пішов.

Читайте також:
Затримано маніяка, який чатував на дітей у туалетах
Трьох людей у Харкові вбили за 100 гривень
Чоловік вирішив здати матір в поліцію за те, що вона просила його провітрити кімнату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: