У Запоріжжі виявили кубло з виготовлення вибухівки

Гурток умілі ручки – накрили. Одним кублом, де виробляли важкі наркотики та колекціонували вибухівку, стало менше.

Окрім наркотичних речовин та великої партії зброї і вибухівки, правоохоронці виявили також численні посібники з підготовки терористичних актів.

У міліції кажуть, що лабораторія, яку обладнав зловмисник, може стати прикладом, як із підручних засобів зробити практично будь-що.

Тим часом, з'явилась інформація, що, крім наркотиків та вибухівки, у квартирі затриманих виявили кілька пристроїв для дистанційного підриву детонаторів, кілька пістолетів, кастети та шапки з розрізами для очей.

На двох молодиків правоохоронці вийшли під час оперативної закупівлі наркотиків. Одразу ж провели обшук у їхній оселі. Орендована квартира була мало схожа на помешкання – радше на хімічну лабораторію.

Добовий вихід метамфітаміну становив до 13-ти грамів на добу. За словами оперативників, це неабиякі гроші. Окрім того, хлопці серйозно цікавилися вибухівкою та вивчали терористичні посібники.

У звичайному будинку в одному зі спальних районів Запоріжжя правоохоронці й викрили склад наркотиків та справжній арсенал вибухівки. Фахівці кажуть – знайденого вистачило аби здійняти в повітря всю багатоповерхівку.

Справжні мотиви підозрюваних з'ясовує слідство. Обидва молодики затримані. Міліція перевіряє їхню причетність до скоєння цілої низки злочинів. Щоправда, кримінальну справу проти умільців поки що не порушили – триває опрацювання матеріалу.

За словами правоохоронців, такої кількості статей в одній справі вони не бачили давно. Не менш цікавим для слідчих є встановлення об'єкта, де мав бути використаний вибуховий арсенал. Поки що відповіді на це міліція не отримала.
 

Докладніше дивіться на відео.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: