УБОЗ взявся за чиновників

Протягом року правоохоронні органи викрили 2 700 злочинів, пов’язаних із зловживанням земельними ресурсами.

До кримінальної відповідальності були притягнуті майже півтори тисячі чиновників різніх рангів, повідомив в інтерв’ю "Делу" перший заступник голови МВС, керівник УБОЗу Володимир Бедриківський.

За його словами, серед злочинців – і голови сільрад, і чиновники держкомземів, голови рай адміністрації та інші.

Бедриківський
УНІАН
Володимир Бедриківський
Бедриківський повідомив, що нещодавно антикорупційне бюро встановило низку порушень, пов’язаних з незаконним гідронамивом піску на Київщині.

"Ділки встигли намити з магістрального дренажного каналу площу приблизно 60 гектарів. Ми перевіряємо на причетність до цього протиправного діяння сина високопоставленого чиновника та деяких посадовців", - зазначив він.

Загалом, за даними Бедриківського, ГУБОЗ цього року зловив на злочинах сотні чиновників: понад 260 представників органів влади, 40 митників та приблизно стільки ж податківців.

За шахрайство, підробки та інші злочини покарання можуть понести більше 60 суддів. Зокрема, дев'ять суддів притягуються до відповідальності за хабарництво.

Нагадаємо, наразі за хабарництво розшукують екс-голову Львівського апеляційного суду Ігоря Зварича, під час обшуку у якого знайшли мільйон доларів США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: