Учасниця конкурсу краси померла на сцені

У Саранську одна з учасниць конкурсу краси "Міс економічний факультет" померла прямо на сцені під час виконання танцю.

Ольга Школкіна
Комсомольская правда
Ольга Школкіна (на фото ліворуч)
У Саранську одна з учасниць конкурсу краси "Міс економічний факультет", що проходив 17 лютого в актовому залі інституту національної культури, померла прямо на сцені під час виконання танцю. У студентки третього курсу Мордовського держуніверситету Ольги Школкіної була природжена хвороба серця, лікарі їй забороняли фізичні навантаження, але дівчина, прагнучи перемогти в конкурсі краси, сіла на виснажливу дієту і пішла в спортзал.

За словами подруги, корона переможниці факультетського конкурсу була Ользі не дуже цікавою, її метою була участь в масштабнішому заході, просто учасницям змагання "Міс економічний факультет" робили хороші портфоліо. За словами подруги, ніхто не сумнівався, що переможницею визнають саме Школкіну.

На третьому етапі конкурсу Ольга виконувала динамічний естрадний танець, їй допомагали четверо молодих людей. У якийсь момент Ольга впала. Всі подумали, що так і було задумано.

Першим зрозумів, що з Олею щось сталося, її рідний брат Володимир, який знаходився в залі. Він вибіг на сцену і на руках відніс сестру за куліси. Не дивлячись на те, що бригада "швидкої" була на місці вже через 6 хвилин після виклику, всі реанімаційні заходи виявилися марними. Студентку повезли в 3-ю міську лікарню, в машині її підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Проте дівчина в свідомість так і не прийшла.

Зараз правоохоронці Саранська проводить перевірку за фактом смерті Ольги Школкіної.

Читайте також:

Скандально відому королеву краси звільнили з-під варти

Чоловік задушив жінку під час сексу за чуже ім'я

Київському прокурору прострелили голову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: