Учні готували "криваву бійню"

18-річного учня в Кельні, який планував з товаришем, "криваву бійню" в своєму навчальному закладі, звільнений з-під варти.

поліція
spiegel.de
За попередніми даними розслідування, учні мали намір розправитися з 17 вчителями і школярами своєї гімназії.
18-річний учень гімназії імені Георга Бюхнера міста Кельн, який разом з 17-річним юнаком, що згодом наклав на себе руки, планував на вівторок 20 листопада "криваву бійню" в своєму навчальному закладі, звільнений з-під варти, оскільки добровільно погодився на лікування у психіатра.

Про це повідомив в понеділок журналістам представник місцевої поліції після рішення суду звільнити хлопця з-під варти до кінця слідства.

За попередніми даними розслідування, 17-річний і 18-річний гімназисти мали намір розправитися з 17 вчителями і школярами своєї гімназії. Свою акцію вони приурочили до роковин "кривавої бійні" в реальній школі Емсдеттена в 2006 році, під час якої колишній учень школи ранив 37 людей, а потім покінчив життя самогубством.

Сигнал про акцію, що готувалася, поліція отримала від товаришів 17-річного хлопця в минулу п'ятницю. На його сторіночці на шкільному інтернет-порталі поліцейські виявили п'ять фотографій колишніх аналогічних злочинів школярів.

В зв'язку з цим хлопець був викликаний на бесіду в поліцію у присутності директора школи, де для годиться розкаявся і пообіцяв прибрати страшні картинки. 

Проте дорогою додому, за свідченням очевидців, свідомо кинувся під колеса трамвая, намагаючись покінчити життя самогубством. Пізніше він помер в лікарні від отриманих важких пошкоджень.

Працівники поліції провели обшук в його будинку і виявили цілий склад зброї і патронів, а також список школярів і вчителів, які "заслуговують на смерть".

Після цього поліцейські вийшли на передбачуваного 18-річного спільника самовбивці, який разом з ним планував криваву бійню в школі. При обшуку в будинку другого гімназиста також було виявлено зброю, пляшки з горючою сумішшю і "списки для розстрілу".

Молода людина була затримана і поміщена в слідчий ізолятор. Згідно попередніми свідченнями гімназиста, вони з товаришем відчували, що з ними "несправедливо обходяться” в школі і збиралися "розрахуватися з кривдниками", а потім покінчити життя самогубством.

За словами представника поліції, хлопець заявив судді, який повинен був визначити йому запобіжний захід до завершення слідства, що тільки з відчуття солідарності допомагав товаришеві в плануванні акції і не збирався сам в ній брати участь.

У зв'язку з тим, що молода людина добровільно погодилася на обстеження і лікування у психіатра, суд визнав можливим звільнити тимчасово затриманого з-під варти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: