Україна потерпає від лісових пожеж

У Херсонській та Миколаївській областях горять ліси. Загалом, пожежою охоплена територія площею більш, ніж 1500 га.

Лісові пожежі
УНІАН
Україна продовжує потерпати від лісових пожеж.
У Херсонській та Миколаївській областях України тривають лісові пожежі.

Президент України дав доручення Міністерству оборони залучити додаткові спецпідрозділи до гасіння лісової пожежі, що виникла 19–20 серпня на території ДП "Голопристанське ЛМГ".
 
На сьогодні від пожежі постраждало 3 тис. 600 гектарів землі. Зокрема, триває ліквідація пожежі у Голопристанському районі Херсонської області на території Кардашинського лісництва.

Як повідомляє Міністерство з питань надзвичайних ситуацій, лісова пожежа спалахнула вчора об 11.30 на площі близько 200 гектарів. Внаслідок високої температури повітря та посилення вітру з 15.00 20 серпня, площа пожежі почала різко збільшуватися.

Для локалізації та недопущення розповсюдження пожежі було невідкладно залучено пожежно-рятувальні підрозділи Головного управління МНС в Херсонській області. З метою нарощування сил і засобів МНС до Херсонської області додатково направлено Зведений піротехнічний загін МНС, пожежно-рятувальні підрозділи Запорізького, Дніпропетровського та Одеського гарнізонів.

Станом на 7.00 вівторка площа пожежі становить близько 1500 га.

Загрози населеним пунктам, жертв і постраждалих немає. До гасіння пожежі всього залучено 559 осіб та 102 одиниці техніки, у тому числі: від МНС - 334 особи та 51 одиницю техніки, від Держлісгоспу - 60 працівників та 37 одиниць техніки, від інших міністерств і відомств - 75 осіб та 14 одиниць техніки, від місцевого населення - 90 осіб. Крім того, для гасіння пожежі залучено 1 гелікоптер від МНС (Мі-8) та 1 гелікоптер від Держлісгоспу.

На місці події працює міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич.

Крім того, вчора о 16.30 на території Цюрупинського лісництва Херсонської області виникла змішана лісова пожежа на площі близько 100 га. Внаслідок високої температури повітря та посилення вітру площа пожежі збільшилась до 200 га.

Станом на 7.00 вівторка ліквідація пожежі триває. Загрози населеним пунктам, жертв та постраждалих немає. До гасіння пожежі всього залучено 179 осіб та 21 одиницю техніки, у тому числі від МНС - 54 особи та 5 одиниць техніки, від Держлісгоспу - 65 осіб і 16 одиниць техніки, а також 60 представників місцевого населення.

За повідомленням МНС, 80 гектарів лісу, з них 75 га верхівкового, горить у Миколаївській області.

Нестор Шуфрич
Архів
На місці пожежі в Херсонській області працює голова МНС Нестор Шуфрич.
Пожежа виникла об 11.30 20 серпня в Новоодеському районі на території лісового урочища "Новопетрівське" Новоодеського лісництва.

О 19.40 пожежа локалізована. Жертв і потерпілих немає.

Станом на 7.00 21 серпня ліквідація пожежі триває.

До гасіння залучено 201 людина й 20 одиниць техніки, у тому числі від МНС153 чоловік і 8 одиниць техніки, від лісгоспу 28 людей і 52 одиниць техніки, від комунальних підприємств 20 людей і 7 одиниць техніки.

Попередня причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

ВідеоУкраїна потерпає від лісових пожеж (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: