Українець обдурив американську біржу

Регулюючі органи США подали до суду на українця, обвинувативши його у використовуванні конфіденційної інформації.

Регулюючі органи США подали до суду на громадянина України, обвинувативши його в незаконному використовуванні конфіденційної інформації про результати компанії IMS Health Inc's для гри на біржі.

Олександр Дорожко, який проживає в Ужгороді, міг проникнути в комп'ютерну мережу IMS Health і одержати інформацію про результати компанії, сказано в скарзі, поданій Комісією по цінних паперах і біржових операціях США (SEC) в окружний суд Манхеттена.

Дорожко купив 630 опціонів на акції IMS Health 17 жовтня. Через декілька годин після того, як ринок закрився, компанія оголосила про результати третього кварталу, що виявилися нижче за прогнози аналітиків.

Наступного дня акції компанії впали в ціні на 28%, і Дорожко, використавши свої опціони, одержав прибуток більш ніж в |DOLLAR|280 тисяч, стверджує Комісія.

За інформацією SEC, Дорожко - незалежний інжинеринговий консультант у сфері енергетики з чистим доходом в |DOLLAR|45 -50 тисяч і майном в |DOLLAR|100 - 250 тисяч.

Наразі Міністерство внутрішніх справ України перевіряє інформацію про обвинувачення на адресу Дорожка.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Відповідно до повідомлення, оперативний відділ МЗС подав відповідний запит у посольство України в США, але через різницю в часі інформацію очікують отримати тільки у вівторок увечері.

Компанія IMS Health займається дослідженнями ринку для компаній, що працюють в охороні здоров'я.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: