Українець ґвалтував і грабував москвичок на побаченнях

Заробітчанин був дуже галантним зі своїми майбутніми жертвами, звертався до них на "Ви", відсилав любовні СМС.

Столичні міліціонери затримали серійного насильника, жертвами якого ставали столичні дівчата.

Ввічливий збоченець заманював їх на побачення, де грабував і ґвалтував.

30-літнім ґвалтівником виявився будівельник Олексій Р., що приїхав до Москви на заробітки з України. Він влаштував справжнє полювання на місцевих дівчат, для яких романтичні стосунки закінчувалися зґвалтуванням.

Для заманювання дівчат заробітчанин виробив цілу стратегію. Знайомлячись з потенційною жертвою, він уміло користувався своєю атлетичною статурою і впокорював пані вишуканою галантністю. До дівчат ґвалтівник звертався винятково на "Ви", і завалював любовними СМС. Приблизно через тиждень він запрошував свою чергову подружку на пізнє побачення. Прогулянка в парку закінчувалася для дівчат плачевно: Олексій заводив своїх "коханих" углиб лісопарку і там ґвалтував.

Одне з побачень сталося в лісопарковій зоні недалеко від вулиці Академіка Капіци на південному заході Москви. Зі своєю новою пасією ґвалтівник зустрівся в метро на станції "Коньково". Молоді люди довго гуляли по лісу, і маніяк обсипав дівчину компліментами. Потім він завів її подалі в ліс і, погрозивши розправою, зґвалтував. Відразу після цього він відібрав у дівчини всі цінності і сховався.

Підвело збоченця саме прагнення ретельно замітати сліди. Як з'ясувалося, під час зґвалтування Олексій завжди користувався презервативом. А перш ніж сховатися, він забирав з собою використаний контрацептив і упаковку від нього.

Після затримання в квартирі гастарбайтера знайшли цілу гору використаних презервативів і розкритих упаковок. Хоча маніяк все заперечував, довести його провину не склало труднощів.
Також з'ясувалося, що у Олексія досить великий "послужний список". У його записнику була безліч телефонів дівчат. Але поки що в міліцію звернулися лише три.

Читайте також:

Пензенський маніяк 15 років ґвалтував і душив маленьких дівчат

В Росії маньяк-вчений страчував людей на електричному стільці

Іранська жінка-маніяк вбивала за творами Агати Крісті

Австрійського маніяка Фрітцля засудили до довічного ув’язнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: