Україні повернули "злодія в законі”

В результаті спільний дій український та російських правоохоронців було затримано "злодія в законі” Реваза Катамадзе, оголошеного Україною в міждержавний розшук.

Про це повідомили в прес-службі МВС України.

Наразі Катамадзе знову перебуває в СІЗО №13 м. Києва в очікуванні судового розгляду кримінальної справи в Бориспільському міськрайонному суді. Засідання суду заплановано на 23 жовтня. Звинуваченому загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі із конфіскацією майна.
В МВС нагадали, що у лютому 2006 року працівники УБОЗ викрили злочинну групу з міжнародними зв’язками, яку очолював громадянин Грузії Катамадзе. У кримінальних колах він відомий як "злодій в законі” на прізвиська „Резо” та „Магало”.

За даними оперативників, разом зі спільниками, зокрема, братом Зурабом Катамадзе, Катамадзе вчинив розбійний напад на сім’ю у місті Бориспіль. Під загрозою пістолетів-автоматів типу “УЗІ” та насильства нападники заволоділи коштами на суму 150 тисяч доларів США та золотими виробами.

У липні 2006 року досудове слідство було закінчено, кримінальна справа була спрямована до Бориспільського міськрайонного суду для розгляду.

Через рік, у вересні 2007 року, один з керівників цього суду задовольнив клопотання адвоката Катамадзе про його звільнення на підписку про невиїзд, а також повернув кримінальну справу на додаткове розслідування. Внаслідок цих дій "Резо" втік і був оголошений в міждержавний розшук.

Як потім з’ясували працівники УБОЗ, під час ухвали зазначених рішень суддя не перевірив медичні документи про огляд лікарями Катамадзе, не дослідив їх походження та не приєднав до матеріалів кримінальної справи. Наразі прокуратура порушила кримінальну справу відносно цього судді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: