Українка продала італійцям дочку за тисячу євро

Українка приїхала в Італію, щоб народити та продати дитину. "Ціна" дівчинки склала тисячу євро. А правда з'ясувалася лише через сім років.

Суд італійського міста Авеццано 25 лютого засудив громадянку України до двох років ув'язнення за те, що вона продала власну новонароджену доньку.

Окрім матері, за грати відправиться італійська подружня пара, яка купила дівчинку, а також ще одна українка, що виступила як посередниця.

Як розповів секретар у зв'язках з громадськістю Посольства України в Італії Ярослав Мошкола, українка приїхала в Авеццано 7 років тому. "Швидше за все, жінка завагітніла ще в Україні і, прибувши до Італії, вирішила позбавитися від дитини. Простіше кажучи, продати її", - зазначив він.

У Авеццано вона познайомилася з іншою співвітчизницею, яка і запропонувала їй оформити операцію з бездітною подружньою парою.

Покупці зійшлися на скромній сумі в тисячу євро. А щоб ні у кого не виникало зайвих запитань, пояснювали, що італієць є справжнім батьком дитини. Нібито бідна українська мати не може сама утримувати малюка, тому й віддала на виховання батьку. Для підстраховування учасники операції оформили фіктивне батьківство.

Правда з'ясувалася через п'ять років, коли італійська поліція почала активну прослушку телефонних розмов італійського подружжя. Швидше за все, пару здали сусіди, які побачили, що дівчинка зовсім не схожа на свого італійського батька. Підозри поліції підтвердила і експертиза ДНК.

Слухання у гучній справі тривали два роки. Після оголошення вироку суд визначив 7-річну дівчинку в нову сім'ю. Поки що вона вважається громадянкою України. А коли їй виповниться 18, зможе вибрати, в якій країні житиме. Жінку, яка продала дитину, швидше за все, екстрадіюють до України.

Читайте також:

В Італії зарізали 19-річну українку

Батьки продали немовля через Інтернет

За всиновлену дитину будуть платити, як за власну

Жінка залишила дитину помирати, щоб її не позбавили батьківських прав

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: