Українку, що перерізала горло 88-річній італійці, визнали неосудною

Жінка ще не прийшла повністю в себе після трагедії і продовжує стверджувати, що в стареньку вселився демон, який погрожував пошкодити її рідним.

 Українка Наталя С., яка 14 березня вбила 88-річну італійку, за якою доглядала, визнана психіатричною експертизою недієздатною.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 31-річна громадянка України перерізала горло 88-річній італійці, за якою доглядала. Від отриманих ран італійка померла на місці. Напередодні українка відпрошувалася у господарів у відпустку, але вони не погодилися.

За словами прокурора Роберто Чероні, який веде цю справу, українка здійснила злочин у результаті важкої психічної патології, пише "Сегодня".

Прокурор відкликав своє клопотання про утримування обвинуваченої під вартою і просить суд про направлення громадянки України на лікування в психіатричну лікарню.

У свою чергу суддя Моніка Галассі після надання попередньої згоди на арешт, залишила за собою право ухвалити остаточне рішення протягом 48 годин.

Наразі громадянка України продовжує перебувати в психіатричному відділенні лікарні міста Равенна. Вона ще не прийшла повністю в себе після трагедії і продовжує стверджувати, що в стареньку вселився демон, який погрожував пошкодити її рідним. Зараз вона не пам'ятає, що власне сталося, і лише стверджує, що напевно сталося "щось страшне".

Українка знаходиться в Італії вже 5 років і ніколи не мала проблем із законом чи проблем зі здоров'ям. Родичі Наталі, що контактували з українськими дипломатами, заперечують будь-які ознаки психічних відхилень або проблем із законом у минулому.

Читайте також:

Недострижений американець заколов наступного клієнта перукаря ножицями

Жінка в сьомому шлюбі обезголовила і розчленувала 10-річну падчерку-інваліда

16-річна школярка зарубала ґвалтівника сокирою

Дружина розчленувала чоловіка, бо він забороняв їй спиватися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: