Українські двигуни в іркутській трагедії не винні

11 років тому, у транспортного АН-124 під час зльоту відмовили одразу три українські двигуни. Науковці довели, що причини трагедії були іншими.

Українські двигуни конструкторського бюро "Прогрес" не винні в катастрофі літака Ан – 124, що сталася в російському Іркутську на початку грудня 1997 року. Про це заявив генеральний конструктор запорізького КБ – Федір Муравченко.

Нагадаємо, 6 грудня, 11 років тому, у транспортного АН-124 під час зльоту відмовили одразу три двигуни. Літак не зміг піднятися у повітря і впав на житловий будинок. Тоді загинув увесь екіпаж, пасажири та десятки мешканців іркутської багатоповерхівки. Російська урядова комісія дійшла висновку, що причиною трагедії стали проблеми з двигунами.

Конструктор Муравченко запевняє, що в КБ буквально три дні тому завершили останні експерименти, витратили мільйони гривень і довели, що  двигуни тут ні до чого. В трагедії винні  прогалини у фундаментальній науці, збіг обставин та велика кількість води, що потрапила у паливо.

"Великий промах фундаментальної науки - фізики і хімії. У них немає поняття, що таке внутрішньо-молекулярний розчин. Гас  дуже любить цей розчин. Коли вже в 10 разів перевищує кількість води за рахунок цього розчину - тоді індикатор реагує! А до 10 разів він не видимий! Тобто не знають, яким паливом заправляють", говорить Федір Муравченко.

Детальніше – на відео ТСН.

Читайте також:

Військові льотчики не літають через кризу

 З літака президента Чехії злили палива на мільйон євро

В Єгипті розбився літак з п’ятьма українцями
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: