Українських хлопчиків продають "для розваг" росіянам і туркам

Торгівля чоловіками і хлопчиками в Україні та Білорусі набула глобальних масштабів.

Понад 17% українських чоловіків протягом останніх років стали жертвами торгівлі людьми. Ще гірша ситуація в Білорусі – там 28% чоловічого населення країни стали "живим товаром".

Про це свідчать дані звіту Міжнародної організації з міграції (МОМ). За даними дослідження, підготовленого на основі опитування постраждалих, чоловіків з України та Білорусі продають в основному для трудової експлуатації в Росії, Туреччині, країнах Євросоюзу чи Близького Сходу.

Спеціаліст українського представництва МОМ Тетяна Іванюк наголошує, що останнім часом жертв трудової експлуатації серед чоловіків стало більше, аніж постраждалих від сексуального рабства, як було раніше. Втім, підлітків та хлопчиків торгівці людьми продовжують використовувати в секс-бізнесі та жебракуванні.

Найчастіше малолітніх українців та білорусів експлуатують все в тій же Росії. За словами Іванюк, з кожним роком постраждалих стає дедалі більше. Але чоловіки за гендерною особливістю не так відкрито шукають допомоги, чи визнають себе жертвами торгівлі людьми.

"Тим не менш чверть постраждалих, які до нас звернулися, були чоловіками. Здебільшого вони працювали на підприємствах, лісоповалах, моряками, чи просто шукали заробітку за кордоном", - зазначила вона.

За звітом МОМ, опитані жертви розповідають, що основною причиною їхніх поневірянь стали економічні труднощі на батьківщині та бажання допомогти родині.

Більшість постраждалих – у віці від 20 до 40 років й мають середньо-спеціальну освіту. Міжнародна організація з міграції закликає уряди Білорусі та України ретельніше протидіяти торгівлі людьми.

Читайте також:

Сто тисяч українців побували в рабстві
Як діти стають товаром
Кіровоградська міліція затримала хлопця-повію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: