Українську дівчинку намагались вивезти за кордон

Чотирирічну дівчинку зі Львова намагалися вивезти до Росії, заховавши дитину серед багажу.

На прикордонному пункті, під час огляду салону мікроавтобуса, що слідував до Росії, серед багажу була знайдена чотирирічна дівчинка.

Як повідомляє Державна Прикордонна Служба України, 15 пасажирів мікроавтобуса мали українське громадянство та прямували до Росії на заробітки.

Дівчинка
Батьки намагалися вивезти доньку без відповідних документів (Фото: Архів)
При перевірці прикордонники звернули увагу на те, що під курткою серед сумок пасажирів, складених на задньому сидінні, щось підозріло ворушиться. Як з'ясувалося, в такий спосіб подружжя зі Львівської області намагалося перевезти через кордон свою дочку Діану.

Батьки заховали дитину серед багажу, прикривши його батьківською курткою, оскільки не мали відповідних документів, які давали б право на вивезення дівчинки з України.

Прикордонники також встановили, що за півгодини до інциденту в пункт пропуску Пища вже під'їжджав даний мікроавтобус. При цьому водій намагався дізнатися, чи можна провезти дитину через кордон, маючи свідоцтво про народження.

Почувши заперечення, водій розвернув мікроавтобус і попрямував у напрямі пункту Пулемець, де перевірка і виявила спробу вивозу дитини за кордон.

Після того, як стало зрозуміло, що дитину не пропустять за жодних обставин, батьки пішли на крайності: вони зателефонували на телефон довіри ГПС України й повідомили, що в пропуску через кордон їм відмовили незаконно.

Батькам були роз'яснені правила перетину державного кордону та запропоновано оформити документи належним чином.

Нагадаємо, раніше Київська міліція затримала 56-річну громадянку США, яка за підробленими документами намагалася незаконно вивезти новонароджену дівчинку за кордон.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: