Ураган "Палома" може посилитися на вихідні

У Карибському морі посилюється ураган "Палома". Найближчими вихідними він може перетворитися на ураган третьої категорії із швидкістю вітру до 210 кілометрів на годину.

Про це повідомляє CNN з посиланням на прогноз Національного центру з вивчення ураганів США. В п'ятницю вранці центр урагану знаходився на відстані близько 180 кілометрів на південний захід від острова Великий Кайман, в 410 кілометрах на захід від Ямайки. Зі швидкістю близько 11 кілометрів на годину він рухається на північ, проте пізніше він може поступово змінити напрям руху на північний схід.

Кайманові острови опиняться в зоні негоди вже в найближчу добу. Очікується, що на острови випаде від 12 до 25 сантиметрів опадів. Місцеве населення попереджене і приймає необхідні заходи для захисту "життя і власності". Прогноз для Куби буде складений найближчим часом.

Fox News уточнює, що під час проходження Кайманових островів "Палома" посилиться і до ночі з п'ятниці на суботу швидкість вітру досягне 150 - 180 кілометрів на годину, що відповідає урагану другої категорії. У вихідні дні швидкість вітру і сила урагану ще більше зростуть і досягнуть показників третьої категорії.

Нагадаємо, що прийнята класифікація ураганів включає п'ять категорій. Урагани першої категорії мають швидкість вітру 120 - 150 кілометрів на годину, п'ятої - понад 250 кілометрів на годину. У тропічних штормах швидкість вітру коливається від 60 до 120 кілометрів на годину.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: