Ураган приніс розруху

За небувалою спекою, від якої останні дні знемагала Центральна Європа, відразу на декілька країн Старого світу обрушився могутній ураган.

град
Град - з куряче яйце.
Угорська столиця зараз є однією великою калюжею. У місті повалені сотні дерев і обірвані лінії електропередачі. Постраждали п'ять людей.

Стихія прийшла несподівано і ударила відразу по декількох країнах Європи - в Чехії і Словаччині збиток від шторму склав декілька мільйонів євро, вишли з берегів річки Моравії, сотні житлових будинків опинилися в зоні підтоплення.

У Австрії не обійшлося без людських жертв - там вітер досяг швидкості 35 метрів на секунду. У Відні шквал перекинув баштовий кран, кранівник загинув. Ще одна жінка була убита деревом, що впало. На авто- і залізничних магістралях утворилися завали, рух по них практично паралізовано. У декількох районах австрійської столиці й досі немає світла.

А до Швейцарії стихія принесла град - розміром навіть не з голубине, а з куряче яйце. Автомобілісти, захоплені стихією зненацька, очевидно, сильно пошкодували про те, що цього дня взагалі виїхали з гаража - після такого граду їх машинам буде потрібно робити ремонт. Ураган бушував в Швейцарії майже добу, одна людина загинула. Місцеві жителі говорять, що так сильно негода в їх краях не бушувала вже десятки років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: