Уряд обіцяє відшкодувати збитки від повені

Про це під час поїздки до Нової Одеси Миколаївської області заявив Віктор Янукович.

Повінь у Новій Одесі
Такими є наслідки повені на Миколаївщині. (Фото: mns.gov.ua)
Прем`єр-міністр України Віктор Янукович обіцяє, що уряд відшкодує матеріальні збитки потерпілим від повені в Новій Одесі. 

Про це глава уряду заявив сьогодні під час відвідування міста Нова Одеса (Миколаївська область) і ознайомлення з ходом ліквідації наслідків повені.

Янукович, зокрема, наголосив, що "усі матеріальні втрати буде на 100 відсотків відшкодовано". Прем`єр-міністр також повідомив, що ухвалено рішення про відселення мешканців 60 будинків, які вже не підлягають відновленню. 

"Відселення відбуватиметься в міру того, як вирішуватиметься питання придбання житла. Ми зараз пояснюємо людям, що комісія розглядатиме і вирішуватиме всі питання, зокрема матеріального збитку", - пояснив він. 

Янукович вважає, що основною причиною стихійного лиха в Новій Одесі стали погодні умови. "Головна причина – за 2 години випали тримісячні опади. Чи була інша причина? Зараз працює слідча комісія, Генеральна прокуратура, розбиратимемося", - уточнив глава уряду.

Також сьогодні біло оприлюднено інформацію про те, що Кабмін прийняв рішення виділити 2,5 мільйона гривень Миколаївській облдержадміністрації для проведення невідкладних заходів щодо ліквідації наслідків екологічного лиха в області.

Нагадаємо, 13 серпня в Новоодеському районі в результаті сильних злив, які досягли майже піврічної норми, було зруйновано водопропускну споруду і частину автомобільної дороги, яка одночасно слугує греблею. Через це було підтоплено близько 200 житлових будинків. 

На місці надзвичайної події працює комісія з питань надзвичайних ситуацій, завдяки роботі якої було врятовано 39 людей, серед них - четверо дітей. Було евакуйовано 380 місцевих мещканців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: