Усипальня в квартирі

Смерть маленької дочки була для московської родини таким шоком, що вони не знайшли в собі сил її поховати.

3 роки батьки ховали мумію 3-місячної дівчинки у себе в квартирі. Про страшну знахідку в міліцію повідомив родич батьків. Він зайшов до них в гості і випадково побачив в одній з кімнат труп дитини, закутаний в ковдру.

Те, що одна з кімнат звичайної московської квартири стала усипальнею для мумії немовляти, шокувало навіть досвідчених міліціонерів, які приїхали на місце подій.

Поява на світ Настеньки для її батьків, Володимира і Світлани Д., стала майже дивом: мати дівчинки після народження старшої дочки Ксенії довго не могла завагітніти. "Вона народилася в лютому 2004 року, - розповіли батьки міліціонерам. - У неї синдром Дауна був і інше різне... Лікарі відразу попередили: більше трьох місяців не проживе. Так і трапилося. У травні вона померла".

Смерть довгожданої дитини стала страшним ударом для всієї родини. І тоді батьки зрозуміли, що не готові розлучитися з дівчинкою навіть після її смерті. Вони перетворили одну з кімнат своєї квартири на усипальню для маленької дочки.

Про те, що дівчинка мертва не знали ні сусіди, а ні дільничний педіатр Марина Фролова, яка свого часу спостерігала за малям.

"Малятко й справді дуже хворим народилося. З пологового будинку її відразу до лікарні відправили, там підтвердили важкий порок серця. Запропонували матері оформити інвалідність і дати направлення в Бакулєвський інститут. Але Світлана не захотіла. Після виписки і я, і медсестра регулярно до них ходили, всі умовляли маму рятувати дитину. Відмовлялася. Потім постійно передавала через знайомих: з дитиною все гаразд. І цілий рік носила мені заяви, що відмовляється від меддопомоги. Після повідомила, що дочка в Підмосков'ї у бабусі, там і спостерігається. До цього часу так і говорила", - розповіла лікар.

У кімнаті, яка стала склепом для дитини, батьки залишили лише дитяче ліжечко, в якому лежало тіло. Щоб квартира не наповнювалася страшним трупним сморідом, вони постійно провітрювали приміщення. І щодня відвідували свою мертву дочку.

Хоча в будинку постійно знаходився труп і всій родині доводилося тулитися в одній кімнатці, старшій дочці, 15-річній Ксенії, дозволяли запрошувати в гості друзів. Не дивлячись на це, страшна сімейна таємниця три роки залишалася нерозкритою, про існування мумії знали лише найближчі люди.

Коли співробітники міліції забирали висохле тільце Насті, щоб відвезти його в морг на експертизу, батьки плакали.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: