В Афганістані загинуло 6 військових НАТО

На півдні Афганістану загинуло шестеро військовослужбовців НАТО, що були громадянами Канади, та їхній афганський перекладач.

солдати НАТО
Шестеро військовослужбовців НАТО, що загинули в середу на півдні Афганістану, були громадянами Канади, повідомляє агентство Франс Прес із посиланням на заяву канадського військового командування.

За даними генерала канадських збройних сил Тіма Гранта (Tim Grant), шестеро канадських військовослужбовців і афганський перекладач загинули, коли їхній автомобіль підірвався на міні в 20 кілометрах на північний захід від міста Кандагар.

Як відзначає агентство, з часу відправки підрозділів канадських військ до Афганістану в 2002 році там загинули 66 військовослужбовців цієї країни.

Канадські військовослужбовці знаходяться в Афганістані у складі Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані (International Security Assistance Forces, ISAF), яким командують представники НАТО.

Крім того, в операціях на території країни бере участь багатонаціональний контингент антитерористичної коаліції, очолюваної представниками командування армії США.

Основними задачами обох контингентів є пошук і знищення бойовиків екстремістського руху "Талібан" і міжнародного терористичного угрупування "Аль-Каїда", а також надання допомоги уряду Афганістану у формуванні національних силових структур.

Приводом для початку операції США та їх союзників в Афганістані послужив теракт 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку, коли терористи на двох захоплених літаках зруйнували башти Всесвітнього торгівельного центру.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: