В Африці щодня ґвалтують 530 дітей

В Південній Африці стрімко росте кількість злочинів щодо дітей.

Кожні 3 хвилини в країнах Південної Африки ґвалтують одну дитину.

За офіційними даними, щодня в ПАР заводяться 60 кримінальних справ за фактом зґвалтування дітей. При цьому в понад 88% випадків про жертви педофілів нічого не повідомляється.

"Це означає, що щодня відбувається близько 530 сексуальних знущань над дітьми - одне зґвалтування кожні 3 хвилини", - розповіла представниця організації Маріана Крієль.

Solidarity Helping Hand наводить статистику і динаміку таких злочинів, як вбивства, зґвалтування і напади на дітей в ПАР.

За результатами дослідження, в Південній Африці стрімко росте кількість злочинів щодо дітей. Так, за 2007-2008 роки в цій країні зареєстровано 1 тисяча 410 кримінальних справ про вбивство дітей. Це на 22;4% більше, ніж попереднього року.

"Проте навіть ця шокуюча реальність не може повною мірою відобразити всю масштабність проблеми", — нарікає директор організації Solidarity Helping Hand Дені Лангнер.

Місцеві правозахисні і соціальні організації, серед яких і Childcare South Africa, щодня працюють з більше ніж 2 мільйонами дітей і їх батьками.

При цьому 43% всіх справ, що розглядаються в Childcare South Africa, торкаються зґвалтувань дітей.

Організація відзначає такі посилюючі фактори, як збільшення числа злочинних угрупувань, збут наркотиків, а також випадків дитячої порнографії і торгівлі дітьми.

Дені Лангнер вважає, що необхідно оприлюднити всі ці страхітливі факти, у тому числі і те, що 80% дітей до двох років, які проживають в місті Порт-Елізабет, одержують переломи черепа в ході биття.

А в Західному Мисі чоловіки середніх років жорстоко б'ють хлопчиків просто в громадських місцях.

Поліція і місцева влада вже ознайомлена зі страшною статистикою злочинів проти дітей. Місцева влада навіть запропонувала одному з кращих детективів країни - Піту Білефельду - грошову винагороду "за внесок в захист дітей".

Читайте також:

На Київщині затримали маніяка, який скоїв 11 вбивств і зґвалтувань

Пензенський маніяк 15 років ґвалтував і душив маленьких дівчат

11-річний хлопчик зарізав вітчима, поки той душив його маму

Суд не зніме з Поланскі звинувачення у згвалтуванні неповнолітньої

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: