В Африці викрали європейських туристів

В Африці на кордоні Нігерії та Малі викрали туристів з Європи.


Невідомі в Нігерії викрали у четвер групу іноземних туристів.

За словами представників керівництва держави Малі, на кордоні з якою і стався інцидент, невідомі викрали групу з чотирьох іноземних туристів. За останніми даними, серед них були двоє жителів Швейцарії, один турист з Німеччини і один з Великобританії.

Раніше уряд Малі повідомляв лише про двох викрадених туристів з Німеччини. За їхніми словами, "два німецькі туристи були викрадені в четвер, через три години після того, як вони виїхали з фестивалю в містечку Андерамбоукане".

Детальнішій інформації про інцидент поки не повідомляється. Також поки немає інформації про осіб викрадених туристів, вимоги викупу або їх місцерозташування в даний час.

Випадки викрадання іноземців в Нігерії непоодинокі. За три роки було викрадено більше 200 іноземців. Інколи за цим стоять сепаратисти, які захоплюють заручників, аби чинити тиск на владу країни, проте частіше викрадання здійснюють заради викупу.

Основним угрупуванням, яке часто скоює напади і акти саботажу на нафтових іноземних об'єктах на півдні Нігерії, є "Рух за звільнення дельти Нігера".

Читайте також:
Як воював ХАМАС. Одкровення італійського журналіста
Викрадачі грецького судновласника вимагають за нього 40 млн. євро
Нігерійці викрали двох росіян з компанії "РУСАЛ"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: