В армії США зареєстрована рекордна кількість самогубств

У США будуть обнародувані дані про кількість самогубств серед військовослужбовців американської армії.

У США будуть обнародувані дані про кількість самогубств серед військовослужбовців американської армії. За даними CNN, торік сталося рекордне число суїцидів в армії США за всю історію ведення статистики з 1980 року.

У 2008 році 128 військових наклали на себе руки, ці випадки були доведені і підтверджені, ще 15 випадків смертей серед солдатів дійсної військової служби розслідуються як можливі самогубства. Таким чином на 100 тис. військовослужбовців армії США доводиться 20,2 випадків суїцидів. Якщо підозрілі 15 смертей будуть визнано самогубствами, то ця цифра зросте.

Військові експерти вважають, що в армії такий високий рівень самогубства викликаний перевантаженнями, як фізичними, так і моральними, які випробовують солдати. В той же час серед нових причин самогубств військових - близькість до зони бойових дій і безпосередня участь у військових конфліктах. Так, за статистикою, біля третини самовбивць воюють або воювали в Іраку і Афганістані. Як вважають фахівці, до суїциду часто підштовхує той факт, що молоді люди в армії мають легкий доступ до зброї.

Торік повідомлялося, що в 2007 році було підтверджено 115 самогубств. Як свідчать дані статистики, найчастіше в американській армії з собою кінчають білі неодружені солдати термінової служби. Приблизно в половини самовбивць були невдачі в особистому житті.

Причому лише в мізерного відсотка тих, що наклали на себе руки були заздалегідь встановлені захворювання, викликані стресом. Велика частина самовбивць не зверталася за медичною допомогою. Також серед причин суїцидів в армії - втрата друзів, конфлікти з товаришами по службі, постійний стрес, спроби самогубств інших солдатів.

Відзначимо, що в США намагаються вирішувати проблеми солдатів, схильних до суїциду, за допомогою створення реабілітаційних центрів. Так, військовослужбовці, що повернулися з Іраку і Афганістану, проходят реабілітацію в спеціальних психологічних службах в більш ніж в ста медичних центрах. На ці цілі уряд виділяє значні суми з бюджету.

Читайте також:
Пенсіонер не виніс новорічних свят і наклав на себе руки
В Індії знищили главу угруповання, відповідального за теракти у Мумбаї
Маніяк, який вбив 7 людей, відрізав собі палець на знак протесту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: