В Австралії через нові пожежі оголошено надзвичайний стан

В Австралії спалахнули нові лісові пожежі. Основний удар стихії припав на підвенноавстралійські міста Фрамлінхем і Тимбун. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

В п'ятницю для боротьби з вогнем, що спалахнув з новою силою, було мобілізовано близько 100 пожежних частин. Вогнем охоплено чотири великі райони.

Оголошено надзвичайний стан. Закрито 190 шкіл і 146 дитячих садків. Місцева влада звернулися до мешканців охоплених пожежами районів із проханням терміново покинути свої будинки.

За прогнозами синоптиків, найближчими днями температура підвищиться до 40 градусів. Швидкість поривів вітру вже сягає 50 км на годину. Така погада ще більш ускладнює роботу пожежників і сприяє швидкому поширинню вогню.

Нинішні пожежі, що вирують в Австралії близько трьох тижнів, стали найкатастрофічнишими в історії країни. Число жертв зросло до 210 людей.У страховій раді Австралії заявили, що за компенсацією звернулися більше 6,2 тис. погорільців, чиї вимоги перевищують 790 млн австралійських доларів (510 млн доларів США).

Читайте також:

Пожежі в Австралії: загинули 209 людей

Нова пожежа спалахнула в Австралії

У Австралії оголошено день трауру на згадку про загиблих у вогні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: