В Австралії судять екс-міністра, який зґвалтував жінку просто в Парламенті

Високопоставлений чиновник запросив свою давню знайому на вечірню екскурсію до Парламенту, де зґвалтував її у своєму кабінеті.

У австралійському штаті Вікторія почався гучний судовий процес над колишнім членом уряду, який звинувачується в зґвалтуванні жінки в 1998 році.

Високопоставлений чиновник грецького походження, ймовірно, перетворився на ґвалтівника в своєму службовому кабінеті, після того, як він заманив туди свою жертву.

На лаві підсудних в суді магістратів Мельбурну минулого понеділка опинився 61-річний Тео Теофаноус. За даними звинувачення, екс-міністр промисловості штату Вікторія зґвалтував співвітчизницю на дивані в своєму особистому кабінеті під час їх нічної екскурсії в будівлі Парламенту.

Як випливає з матеріалів кримінальної справи, в 1998 році колишній член кабінету міністрів Вікторіанського Парламенту познайомився зі своєю землячкою через спільних знайомих в грецькій общині Мельбурну. У день, коли розвернулися драматичні події, він запросив жінку, якій тоді було 34 роки, прогулятися з ним будівлею Парламенту. До цього пара провела пізній вечір разом, розпиваючи алкогольні напої.

Теофаноус запевнив компаньйонку, що в будівлі знаходитимуться пильні співробітники охорони і багато людей, які зазвичай працюють пізніше вночі.

Прокурор Мішель Вільямс розповіла, що після цього чиновник і його супутниця увійшли до будівлі Парламенту через бічні двері в погано освітлений хол. Потім Теофаноус спробував заманити жінку в таку ж темну велику аудиторію, але вона відмовилася.

Запідозривши недобре, знайома міністра не на жарт перелякалася. Вона сказала, що їй потрібно в туалет, після чого Теофаноус провів її в туалет, розташований біля його кабінету. Звідти жінка зв'язалася по мобільному телефону з декількома своїми друзями, признавшись їм, що їй страшно.

Зрештою, пара опинилася в міністерському кабінеті Теофаноуса, де, не дивлячись на заперечення своєї супутниці, яка нарікала на відчуття дискомфорту, він почав наполягати на ласках.

Наступної миті підступний чиновник повалив жінку на свій червоний вельветовий диван і зґвалтував її, тримаючи руку на її обличчі і шиї.

Насильник був вимушений зупинитися після того, як його жертві подзвонили на мобільний телефон.

Жінка не звернулася в поліцію, будучи упевненою, що Теофаноус почне погрожувати їй, у тому числі і тим, що уріже пенсію її батькам, а також зробить так, щоб її брата відправили до Греції на службу в армії.

Проте, пізніше вона розповіла про все своєму адвокатові, а потім повідомила про злочин в правоохоронні служби.

Адвокат Теофаноуса - Роберт Річер – назвав потерпілу інтриганкою, яка придумала безліч брехливих звинувачень. За його словами, спочатку вона повідомила поліції про те, що міністр зґвалтував її в 2000 році, і розповіла сімнадцять різних версій того, що трапилося.

Річер також стверджує, що жінка керувалася корисливим наміром. До того ж, вона сама призналася, що вживає наркотики, відзначив він.Судовий процес триває.

Читайте також:

Лауреат "Оскара" звинувачений в 11 згвалтуваннях

Суд не зніме з Поланскі звинувачення у згвалтуванні неповнолітньої

На Київщині вбили заробітчанина, який вимагав зарплату

Американка, яку згвалтував Роман Поланскі, просить зняти з нього обвинувачення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: