В будинку обвалилися сходи

Аварія на Луганщині: у п’ятиповерхівці в шахтарському містечку Теплогорську обвалилися сходи.

сходи
ТСН
В будинку обвалилися сходи
Аварія на Луганщині, у п’ятиповерхівці в шахтарському містечку Теплогорську обвалилися сходи. Трагедії не сталося - дивом. А комунальні служби твердять, що під загрозою обвалів щонайменше півсотні житлових будинків.

Сходи обвалилися о пів на восьму ранку, саме о цій порі діти поспішають до школи, дорослі – на роботу. Гучний гуркіт падаючого сходового прогону перелякав геть усіх мешканців під’їзду. Кажуть, думали, валиться будинок.

Увесь день люди заходили та виходили по звичайній дерев’яній драбині через підвал. Ті, хто поспішав, винаходили власні способи пересування.

Тим часом на місцевому машинобудівному заводі терміново зварили металевий трап. Його встановили замість обвалених східців. Не дуже зручно, бідкаються мешканці, особливо пенсіонери. Місцева влада каже, незручності тимчасові, але на який саме час, прогнозувати не беруться.

Спеціальна комісія визначила причину аварії кажуть, будівельний брак. Але й не надто прискіпливого погляду на теплогорські п’ятиповерхівки вистачає, щоб помітити майже всі вони потребують капітального ремонту. В аварійному стані також балкони та козирки над під’їздами. Жити в таких будинках просто небезпечно.

ВідеоВ будинку обвалилися сходи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: