В Черкасах матір натягнула на голову немовляти пакет і викинула на пляжі

На голову немовляти був одягнений поліетиленовий пакет, а тіло обліплене мухами.

На міському пляжі Черкас комунальники, які прибирали територію, знайшли викинутий в кущі труп новонародженого.

На голову немовляти був одягнений поліетиленовий пакет, тіло обліплене мухами, сама ж дитина була закутана в ковдру, що просочилася кров'ю.

Пуповина була перерізана не в медичній установі. На місце злочину відразу викликали міліцію, допомога лікарів була вже не потрібна - дитина загинула кілька днів тому.

Труп знайшли службовці лінійного управління доріг, які, впорядковувавши пляжну зону, косили в околицях траву. Спочатку робітники не звернули увагу на брудну ганчірку, що лежить в кущах. Коли ж хотіли викинути її в сміттєвий мішок, з матерії вислизнуло дитяче тільце.

Пізніше медики констатують: дівчинка народилася цілком здоровою. У неї добре відкрилися легені, і вона зробила свій перший подих. Швидше за все, він став для дитини і останнім. Надітий на голову пакет говорить про подальшу долю дитини, яку йому підготувала породілля, сам за себе. Кинувши немовля в хащі, породілля залишила малюка задихатися на пекучому сонці. Дитя померло від розриву легенів.

Правоохоронці порушили за даним фактом кримінальну справу за статею "вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини". На жаль, міліціонери особу матері поки не встановили.

Хоча навіть якщо породіллю і знайдуть, покарання за досконалий злочин вона понесе дуже "гуманний".

Не більш п'ять років ув'язнення, швидше за все умовного. Вбивство грудного малюка цього року відбулося в Черкасах вперше. Сумним "лідером" за вбивством немовлят в країні є Луцьк. З початку року там породіллі викинули в смітник вже трьох малюків. Жодну з вбивць не знайшли.

Читайте також:

Багатодітна молдаванка продала дитину за один долар

Студент битою забив бабусю за докори в смерті матері

Найвищу жінку України засудили до 2 років позбавлення волі

Хлопчик чотири місяці повільно помирав від катувань батьків та голоду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: