В Донецьку влаштували "розборки" МНС та СБУ

СБУ заявляє, що затримала одного з керівників донецького МНС на хабарі. Рятувальники звинувачують СБУ у "виконанні замовлення".

СБУ заявила, що 12 лютого затримала "на гарячому" заступника начальника ГУ МНС в Донецькій області, який вимагав 150 тисяч гривень хабара у місцевого підприємця.

Натомість співробітники донецького МНС звинуватили правоохоронців у "виконанні чийогось замовлення" та паплюженні "честі мундиру". Вони стверджують, що затримання було безпідставним та незаконним.

Згідно з повідомленням прес-служби обласного МНС, 12 лютого в кабінет Юрія Козленка увійшли 20 чоловіків, пред’явили посвідчення співробітників СБУ і кілька годин перешкоджали будь-кому зайти до приміщення.

"Навіть адвокат пройшов до кабінету лише після години наполегливих прохань живим коридором рятувальників", - йдеться в повідомленні.

Також в МНС зазначають, що не отримали відповіді на вимогу пред’явити документи, на підставі яких працівники СБУ проводять на режимній території якісь дії, відповіді не було.

До Юрія Козленка, стверджується в повідомленні, довелося викликати "швидку", яка відвезла його до лікарні. Ближче до вечора його стан здоров’я погіршав настільки, що лікарі прийняли рішення перевести його в реанімацію. Проте з лікарні Козленка пізніше доставили до прокуратури.

"Жодного документа, який давав би право представникам СБУ здійснювати такі дії, більш як за 12 годин вищеназваних подій нікому побачити не вдалося. На адвокатські запити до прокуратури про наявність постанови про затримання Козленка з 16.00 до 19.00 (12 лютого) прокуратура кожну годину відповідала, що такої постанови не існує", - наголошується в повідомленні донецького МНС.

Рятувальники риторично запитують: "Хто замовив вам спаплюжити честь мундиру офіцерів МНС Донецької області?" В Службі безпеці звинувачення поки що не прокоментували.

Читайте також:

СБУ спіймала міністра промполітики Новицького на корупції
Хабарі стали втричі дорожчими
Луценко: СБУ - особиста гвардія Балоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: