В Індії холера відступає

У штаті Орісса в Індії за два тижні від холери та інших шлункових захворювань померло 115 чоловік, проте лікарі кажуть: епідемія іде на спад.

Індія, повені та холера
news.yahoo.com
З початку спалаху в лікарні Орісси поступило 1338 хворих на холеру та інші шлунково-кишкові захворювання
Кількість померлих від холери й інших шлунково-кишкових захворювань у штаті Орісса в Індії досягла 115 чоловік протягом двох тижнів, але зараз смертність іде на спад, повідомили в місцевому департаменті охорони здоров'я.

„Усього з початку спалаху холери, гастроентериту та інших кишкових захворювань у трьох округах штату померло 115 чоловік, із них 50 чоловік - від холери," - сказав агентству інспектор департаменту охорони здоров'я Орісси доктор Патхаїк.

Холерний вібріон, за його словами, виявили лише в одному з трьох адміністративних округів, уражених спалахом кишкових захворювань - Кашипурі.

Індія, повені та холера
news.yahoo.com
У багатьох населених пунктах люди п'ють воду з річок, у яких міститься інфекція
Причиною спалаху лікарі називають несприятливу санітарно-епідеміологічну ситуацію в ряді районів. Східна Індія, де розташований штат Орісса, є одним із природних вогнищ холерного вібріона. При цьому в багатьох населених пунктах люди п'ють воду з річок, у яких міститься інфекція.

У потерпілих районах працюють бригади медиків, представники Всесвітньої організації охорони здоров'я, неурядових організацій. Крім лікування, вони займаються просвітницькою діяльністю, пояснюючи жителям потерпілих селищ прості санітарні правила, повідомив Патхаїк.

Лікарі не побоюються розповсюдження холери на інші регіони країни, оскільки потерпілі райони віддалені від крупних міст, їх населення не схильне подорожувати, а захворюваність пішла на спад.

„Якщо раніше ми фіксували по 10-15 смертей на день, то в останні два дні реєструємо не більш 2-3 смертей," - сказав інспектор.

З початку спалаху в лікарні Орісси поступило 1338 хворих на холеру та інші шлунково-кишкові захворювання. Близько 1200 пацієнтів уже виписано, повідомив представник департаменту охорони здоров'я Орісси.

Індія, холера
Лікарі не побоюються розповсюдження холери на інші регіони країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: