В Індії спалахнув пташиний грип

Спалах пташиного грипу зафіксували в індійському штаті Західна Бенгалія, інформують у вівторок місцеві власті.

Як з'ясувалося, це небезпечне захворювання за останній тиждень стало причиною зараження 5 тис. курей. Проведені аналізи підтвердили, що йдеться про небезпечний різновид пташиного грипу H5N1, який може передаватися і людині.

Це вже третій спалах пташиного грипу в Західній Бенгалії за останній рік. Тоді захворювання охопило 13 з 19 округів штату, а спалах був визнаний Всесвітньою організацією охорони здоров'я наймасштабнішої в індійській історії. Мільйони голів домашнього птаха були знищені. Випадків зараження людей цим смертельно небезпечним вірусом, який може мутувати і викликати епідемію глобальних масштабів, зафіксовано не було.

Другий спалах відбувся в травні на півночі штату, але був швидко локалізований.

Прикордонний з Бангладеш індійський штат Ассам в даний час також переживає "нашестя" вірусу. Власті забили близько 300 тисяч голів домашнього птаха, щоб не допустити розповсюдження хвороби.

Експерти вважають, що джерело інфекції - Бангладеш, де пташиний грип бушує з 2005 року. Економіка прикордонних з цією країною індійських штатів Тріпура, Західна Бенгалія і Ассам не раз страждала від наслідків цієї хвороби.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: