В Індонезії незаконно вирубують ліси

14 компаній, підозрюваних у незаконній вирубці лісів в Індонезії, завдали збитку країні на загальну суму в 200 мільярдів доларів.

вирубка лісу
Щороку в Індонезії незаконно вирубується два мільйони гектарів лісу.
Чотирнадцять компаній, підозрюваних у незаконній вирубці лісів в Індонезії, завдали збитку країні на загальну суму в 200 мільярдів доларів. Про це повідомляє видання The Financial Times з посиланням на дослідження, проведене за замовленням уряду Індонезії.

Сільськогосподарський інститут в Богоре (IPB) підрахував як екологічний збиток, так і економічний, а також вартість відновлення десятків тисяч гектарів незаконно вирубаних лісів.

Підрахунки були зроблені на базі нормативів міністерства навколишнього середовища та низки інших документів. У дослідженні наголошується, що дані стосуються тільки 14 регіонів в Індонезії, тому збиток в цілому по країні може бути набагато вищим.

Усі 14 компаній, викриті в незаконній вирубці лісів, є дочірніми або спільними підприємствами з найбільшими целюлозними підприємствами країни - Indah Kiat Pulp and Paper і Riau Andalan Pulp and Paper.

Щороку в Індонезії незаконно вирубується два мільйони гектарів лісу. Всього ж лісовий масив Індонезії зменшується на 300 футбольних полів щогодини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: