В Інтернеті з'явився фан-клуб бельгійського психопата: вже 800 фанатів

В Інтернеті у бельгійського маніяка на прізвисько Джокер утворилася обширна група підтримки

В Інтернеті у бельгійського маніяка на прізвисько Джокер утворилася обширна група підтримки. Фанати юного шизофреніка-вбивці, що зарізав в дитячому саду виховательку і двох немовлят, буквально захоплюються своїм кривавим кумиром.

Підрозділ бельгійської поліції по боротьбі з кіберзлочинністю не встигає відстежувати появу мережевих співтовариств, члени яких активно висловлюють підтримку і схвалення жорстокому 20-річному вбивці Кіму де Гелдеру. Цинічні фанати маніяка створили груповий профіль на бельгійському сервері популярної інтерактивної мережі соціалізації Facebook. Причому в групі вже реєструвалися перші десять користувачів.

Проте це не перша ініціатива фанатів різанини в містечку Дендермонд. Кілька днів тому на тому ж порталі Facebook був відкритий інший груповий профіль під назвою "Чудове вбивство в Дендермонді". Група проіснувала лише декілька годин, після чого була закрита мережевою адміністрацією на вимогу зареєстрованих в ній користувачів.

Главою групи підтримки де Гелдера тоді оголосив себе хтось під псевдонімом Total-killer Almortex, який і сам назвався психопатом. За короткий період існування віртуального співтовариства йому удалося зібрати в ньому близько 800 прибічників де Гелдера.

Поліцейський підрозділ бельгійської поліції по боротьбі з комп'ютерною злочинністю, зі свого боку, не може вимагати закриття подібного роду профілів, оскільки для цього потрібно було б провести попереднє розслідування, після якого відповідний запит має бути направлений судді або в прокуратуру.

Як розповів раніше журналістам адвокат підозрюваного у вбивствах, його батьки кілька років тому хотіли здати сина в спецінтернат. "Є докази, що у нього проблеми з психікою, але це повинна підтвердити доповідь психіатрів", - пояснив захисник.

У 15-16 років в підслідного була сильна депресія, і батьки навіть хотіли здати його в інтернат, проте психіатр вирішив обмежитися лікуванням вдома. "Тоді Кім чув голоси в своїй голові", - додав адвокат.

Судова інстанція продовжила перебування під вартою де Гелдера, що побічно зізнався у вбивстві. За словами адвоката, його підзахисний "розуміє, що він зробив щось нелюдяне", але не може пояснити мотиви своїх дій.

В той же час, де Гелдер стверджує, що нічого не знає про ще одне вбивство - літньої жінки, в якому його теж підозрюють. 16 січня, тобто рівно за тиждень до різанини в Дендермонді, була зарізана 73-річна мешканка сусіднього міста Беверен. У її будинку криміналісти знайшли сліди ДНК де Гелдера. Крім того є свідоцтва, згідно з якими злочинець сховався з місця злочину на велосипеді, як і у випадку з нападом на ясла. Чоловік загиблої, який у момент трагедії на хвилину відлучився до сусідів, пояснив, що з будинку нічого не пропало.

Де Гелдер, який знаходиться в медичній секції в'язниці в Брюгге і якого охороняють 24 години в добу, більше не відмовляється від їжі. Спочатку також повідомлялося, що він навідріз відмовлявся співробітничати із слідством і лише сміявся правоохоронцям в обличчя.

Як повідомив раніше королівський прокурор Крістіан дю Фур, де Гелдер готувався до "справжньої різанини", а побоїще в "Країні казок" було всього лише прелюдією до чогось страшнішого. Про великі плани маніяка свідчив як знайдений у нього арсенал зброї, так і план, на якому були відмічені й інші дитячі садки в місті.


Читайте також:
Бельгійський маніяк - не божевільний
Бельгійського вбивцю на різанину "надихнув" сиквел "Бетмена"
Бельгійський маніяк визнав свою провину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: