В Іраку гинуть журналісти

В понеділок жертвами терористичного акту в іракському місті Кіркук стали два журналісти місцевого видання. Сьогодні черговий вибух стався в Багдаді.

Вибух у Багдаді
Архів
В різних місцях Іраку продовжують лунати вибухи. (Фото: smh.com.au)

Жертвами терактів в іракському місті Кіркук в понеділок стали два журналісти, один з яких - громадянин Швеції курдського походження. Про це повідомляється із посиланням на газету, в якій працювали загиблі.

За словами Хашвана Давуді, директора інформаційної організації Hawal Media Institute, яка випускає в Киркуці щотижневу газету на курдській і арабській мовах, спортивний оглядач Маджід Мохаммед і кореспондент Мустафа Гаймаяні загинули через вибух, що стався поруч з редакцією газети.
 
Гаймаяні був громадянином Швеції там живе вся його родина. Журналіст приїхав у Кіркук на роботу близько п'яти місяців тому. 

У понеділок в Киркуці терористи підірвали три заміновані автомобілі, загинули 85, були поранені близько 180 людей.
 
За даними міжнародної організації "Репортери без кордонів", в Іраку з 2003 року загинуло близько 200 журналістів, більшість з яких була громадянами цієї країни.

Сьогодні ж новий вибух стався у Багдаді. Щонайменше 8 людей загинули та 9 поранено в результаті вибуху замінованого автомобіля поруч з іракським військовим патрулем.

За словами місцевих поліцейських, інцидент стався у східній частині міста. серед загиблих троє військовослужбовців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: