В Іспанії хотіли підірвати суд

Іспанська поліція знешкодила бомбу в будівлі суду однієї із баскських провінцій країни.

В Іспанії поліція знешкодила в неділю вибуховий пристрій, закладений у будівлі суду, за деякими версіями, баскськими сепаратистами.

Про це РИА Новости повідомило джерело в баскській поліції "Ерчайнча".

"Пристрій був знайдений поліцією у суді міста Гечо (провінція Віскайа) після того, як в баскську службу з надзвичайних ситуацій SOS-Deiak подзвонив невідомий, який повідомив про нього від імені сепаратистського угруповання ЕТА", - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, "саморобний пристрій, що містив п'ять кілограмів вибухової речовини, знаходився в рюкзаку, який був залишений невідомими у головного входу в будівлю суду".

"Поліції вдалося знешкодити бомбу, і в даний час поліція проводить заходи щодо розшуку осіб, які могли вчинити дану спробу теракту", - відзначив представник іспанської поліції.

Він додав, що "у поліції є всі підстави вважати, що йдеться про дії угруповання ЕТА".

Останніми роками баскське озброєне угруповання ЕТА, яке добивається з середини 60-х років незалежності Країни басків від Іспанії, часто наперед повідомляє поліції про теракти в суспільних місцях, щоб уникнути людських жертв і одночасно продемонструвати свою боєздатність.

Гечо є містом-супутником Більбао, промислової столиці Країни басків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: