В Ізраїлі 11-річні школярі ґвалтували однолітків у бомбосховищах

12 хлопчиків протягом року ґвалтували двох дівчат, погрожуючи розповісти їхнім батькам, що ті палять.

В одній зі шкіл округу Шфела в Ізраїлі поліція затримала 12 учнів молодших класів, яких звинувачують в численних зґвалтуваннях двох дівчат-однолітків.

Серед затриманих тільки троє досягли 12-річного віку, іншим – по 11 років. За даними поліції, зґвалтування тривали протягом останнього року, і припинилися тільки після того, як одна з жертв поскаржилася директорові школи.

Дівчинка розповіла директору, що декілька підлітків з її школи та інших шкіл населеного пункту вимушували її вступати з ними в статевий зв'язок, погрожуючи інакше розповісти її батькам, що вона палить, і розмістити в Інтернеті фотографії, що порочать її.

Після того, як директор школи поінформувала поліцію і соціальні служби, почали з'ясовуватися подробиці.

За даними слідства, зґвалтування, часто – групові, відбувалися в громадських парках, бомбосховищах, в під'їздах будинків і в будинках ґвалтівників, коли їх батьків не було вдома. Крім того, з'ясувалося, що жертвою підлітків стала щонайменше ще одна дівчинка того ж віку.

Троє підлітків у віці 12 -14 років поміщені під домашній арешт до закінчення слідства. На всіх інших не поширюється ізраїльське кримінальне законодавство. 11-річними будуть змушені зайнятися соціальні служби, проте вони будуть і надалі ходити в школу.

Читайте також:

Подружжя педофілів 4 роки ґвалтувало власних дітей

Американські військові катували й ґвалтували іракських в’язнів

Син посадив на ланцюг 80-річну матір

В Африці щодня ґвалтують 530 дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: