В Києві впіймали кримінального "авторитета"

Працівники ГУБОЗ в Києві затримали та депортували в РФ "злодія в законі" Тенго.

Тенгіза Корсагія, уродженця Абхазії, відомого як Тенго затримали в Києві біля готелю "Мир". За рішенням Голосіївського районного суду Києва 23 грудня його було депортовано в РФ із закриттям в’їзду до України на 5 років.

За даними російських правоохоронців, Тенго був коронований на "злодія в законі" в грудні 1990 р. У російських правоохоронців відсутні дані про його судимості. В поле зору правоохоронців Танго потрапляв в 1998 р. в Одесі під час сходки "злодіїв в законі", також на наступній зустрічі в 2001 році. Востаннє – у липні 2008 р. під час сходки на Клязьмінскому водосховищі Московської області. Тоді в результаті спецоперації російських правоохоронців було затримано 39 "злодіїв в законі".

За інформацією українських оперативників, до Києва Тенго прибув для встановлення контролю над злочинними угрупуванням, що спеціалізуються на крадіжках престижних іномарок, а також для перерозподілу сфери кримінального впливу.

Останнім часом в Україні побільшало "злодіїв в законів", багато з них приїхало з Росії, де за них серйозно узялася міліція. Тільки за останній місяць українські правоохоронці депортували трьох таких "авторитетів". 

В Україні їм живеться не легше. З 15 "злодіїв у законі", за яких в взявся ГУБОЗ, залишилося тільки 4, решту посадили, депортували або вони добровільно відмовилися від високого статусу. 

Оперативну зйомку затримання "авторитета" дивіться у сюжеті ТСН.


ВідеоМіліція впіймала кримінального авторитета

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: