В Море на матраці

У Феодосії (АР Крим) 18 червня у відкрите море віднесло молодого чоловіка на надувному матраці. Його пошуки досі тривають.

У Феодосії (АР Крим) 18 червня у відкрите море віднесло молодого чоловіка на надувному матраці.

Як повідомили в прес-службі Головного управління МНС України в АРК, за словами очевидців, у селищі Приморське (Феодосія) на пляжі відпочивала пара молодих людей, і вони вирішили поплавати на матраці.

Несподівано їх стало відносити усе далі й далі в море. Дівчина не витримала і поплила на берег сама. Наслідувати приклад молодий чоловік не зважився.

Відпочивальники кинулися телефонувати в МНС. На місце було відправлено катер аварійно-рятувальної станції Рятувальник, водні мотоцикли рятувального посту, попереджені прикордонники та морський торговельний порт.

"Пошуки проводилися протягом чотирьох годин, - зазначив заступник начальника Феодосійського міськуправління МНС Юрій Ружцький. - У зв’язку з настанням сутінок пошукові роботи довелося припинити. Наступного дня з самого раннього ранку ми знову почали "прочісувати" море. Зараз практично повний штиль, і в нас є надія, що ми знайдемо людину живою".

За інформацією ГУ МНС України в АРК, про випадок попереджені морські судна, що проходять неподалік, а також прогулянкові катери. Проводиться візуальний огляд берегової лінії. Рятувальники сподіваються, що людину винесло на якийсь пляж.

Пошуки тривають.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: