В Москві засудили неповнолітніх скінхедів

Московський міський суд відправив за ґрати сімох скінхедів, що скоїли 19 вбивств на ґрунті національної ненависті і більше десятка замахів. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

На лаві підсудних - учасники так званою "угрупування скінхедів Рино-Ськачевського". 76 років позбавлення волі на сімох. 19 вбивст. Ще 13 постраждалих після нападів малолітніх скінхедів залишилися живими.

Найсуворіший вирок ухвалений Роману Кузіну - 20 років колонії суворого режиму. Найм'якший - 6 років - Денису Лавріненкову, оскільки він, за даними слідства, брав участь лише в одному вбивстві.

Своїх жертв вони обирали за принципом "не росіянин - значить, під ніж". Хоча учасники угрупування нападали і на громадян Росії, а ще Таджикистану і інших республік. Ідея "очищати столицю" прийшла в голову учню училища прикладного мистецтва іконопису Артура Рино після його зустрічі з фізкультурником Павлом Ськачевським влітку 2006 років. Вони зібрали групу друзів, а свої "подвиги" знімали на відео.

Заарештували їх лише в квітні 2007 роки після вбивства Карена Абрамяна. Злочинців затримали по гарячим слідам. Тоді Ськачевський і Рино були неповнолітніми. Всі підсудні пройшли психіатричну експертизу і визнані осудними.

Суд зобов'язав ватажків банди Рино-Ськачевського виплатити родичам Карена Абрамяна компенсацію - 4 мільйона рублів.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: