В Одесі татусь-педофіл кілька років жорстоко ґвалтував своїх дочок

В Одесі татусь-педофіл кілька років жорстоко ґвалтував своїх дочок

Ілюстрація

35-річний батько ґвалтував своїх маленьких дочок протягом кількох років. Дівчатка намагалися знайти прихистку в матері, але все було марно.

Суворовський районний суд Одеси засудив до 12 років позбавлення волі 35-річного батька-педофіла.

Історія сталася у бідній родині, де обоє батьків любили випити, а татусь після цього починав "виховувати" дружину і дітей.

Проте, одного дня батько, повернувшись додому як завжди "напідпитку", замість "розборок" захотів жіночої ласки.

Тоді він вперше "звернув увагу" на свою старшу дочку - Тетяну, якій на той час ледве виповнилося 10 років (зараз дівчинці вже 14 років).

Не звертаючи уваги на сльози та благання дитини, застосувавши фізичну силу і погрози, нелюд задовольнив свою любовну пристрасть. Цей день став першим, але далеко не останнім днем ​​сексуального насильства над дівчинкою.

Вона намагалася знайти захист у матері, але та тільки розводила руками. Пізніше, під час бесіди з правоохоронцями, "турботлива матуся" запевняла, що вона "намагалася поговорити з чоловіком".

Йшов час, і розпусникові, переконаному у власній безкарності, здалося мало зламаного життя однієї дитини, і він вирішив ще більше "загострити відчуття" з молодшою ​​дочкою.

Зацькована Іра (11 років), яка знала про знущання "татка" над старшою сестрою і, втратила віру в материнську допомогу, намагалася самостійно дати відсіч хтивому батьку. Колись весела і життєрадісна дитина раптово став мовчазною і похмурою.

Тривогу забила шкільна вчителька, яка помітила стан дівчинки, їй першій вона й відкрилися. Тільки після цього мати, нарешті, звернулася в міліцію.

У ході досудового слідства співробітниками Суворовського районного відділу міліції батькові-педофілу було пред'явлено звинувачення відразу за кількома статтями КК України.

Читайте також:

Боксер на вокзалі забив до смерті інвалід

Чоловік зарізав хрещеницю-коханку за секс з пенсіонером у лісі

Вітчим ґвалтував 15-річну падчерку, щоб вона "набиралася досвіду"

У Запоріжжі пара свінгерів почикрижила коханця під час секс-оргії

Повʼязані теми:

Наступна публікація