В Одесі з'явився маніяк-шкуродер, який живцем знімає шкуру з кішок

Двірник знайшла труп тварини, поряд з яким лежала його шкура. Мешканці стверджують, що це вже не перший подібний випадок в їх районі.

Жителі Приморського району Одеси виявили мертвого кота зі здертою шкурою у дворі житлового будинку.

Про це повідомили мешканці будинку № 8 / 7 по Фонтанській дорозі. Місцеві жителі висловили впевненість, що шкуру з тварини здерли не собаки. "Я в цей вечір чула, як у дворі кричав кіт, причому не просто кричав, а так, ніби його ріжуть", - зазначила мешканка будинку Ольга.

Вона додала, що тварина мучилася близько 5 хвилин. "Я навіть думала спуститися подивитися, чому він кричить, але в нас на задньому дворі дуже темно і я побоялася. І крім його завивань ні гавкання собаки, ні якихось інших звуків я не чула", - повідомила Ольга.

Наступного ранку двірник знайшла труп тварини, поряд з яким лежала його шкура. Мешканці стверджують, що це вже не перший подібний випадок в їх районі.

"У 2004 році в сусідньому дворі знайшли трупи кошенят, у яких теж не було шкіри. У нас навіть з'явилася у дворі група активістів, які із задоволенням зловили б садиста і зняли б шкіру з нього самого. Жартую, звичайно, але таких людей потрібно або карати, або садити до психіатричної лікарні ", - заявила Ольга.

У свою чергу директор товариства захисту тварин Ірина Момот стверджує, що, на жаль, випадки подібного збоченого садизму над тваринами в Одесі стали частішати.

"Навіть не хочу розповідати, які жахи відбуваються в наших дворах і на наших вулицях. Але займатися цим не хоче ніхто, міліція закриває очі", - зазначила вона.

Співробітник прес-служби Одеського облУВС Володимир Шаблієнко повідомив, що якщо жителі напишуть заяву про те, що трапилося, міліція вживе заходів з розслідування події.

"Є 299-а стаття кримінального кодексу, яка передбачає штраф у розмірі до 50 неоподатковуваних податком мінімумів доходів або арешт на строк до шести місяців" - додав він.

Читайте також:

Господар собаки знайшов у її будці людську голову

У Донецькій області від сказу помер чоловік, ще четверо госпіталізовані

У Київському зоопарку через нестачу їжі померли три пінгвіни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: