В російських в'язницях влаштовують показові страти тварин

Високопоставлені російські офіцери гвалтували ув'язнених держаком від швабри, розстрілювали кицьок перед непокірними і знімали все це на відео.

Цілий конвеєр тортур був організований Головним управлінням ФСВП по Санкт-Петербургу і Ленінградській області.

Як покарання за скарги на начальство перед строєм ув'язнених показово розстрілювало кішок, що жили на зоні. Розповідають, що навіть бувалі зеки при цьому плакали.

Крім того, в'язнів били, наносячи удари в тому числі по статевих органах, ґвалтували держаком від швабри, наказували іншим ув'язненим принижувати їх.

Знущання здійснювали перший заступник начальника ГУ ФСВП генерал Маленчук, перший заступник начальника ГУ з оперативної роботи полковник Бичков, начальник оперативного управління підполковник Тіппель, його заступник полковник Балоболко, начальник відділу протидії злочинним угрупованням майор Петров, начальник відділу розшуку майор Березкін, начальник виправної колонії № 47 / 6 підполковник Гаврилов, його заступник майор Хачикян.

Тортури знімали на відео, а кадри посилали близьким жертв, щоб отримати хабарі за їх умовно-дострокове звільнення. У Бичкова в сейфі була вилучена ціла гора відеодисків із записами тортур.

Згодом Бичков і Тіппель були затримані, їх позбавили спеціальних звань і засудили до чотирьох років позбавлення волі в колонії загального режиму.

За вимагання і тортури до трьох років ув'язнення засудили начальника управління слідчих ізоляторів підполковника Довгополова, спільника Тіппеля. Зараз під слідством знаходиться ще 10 співробітників пітерського ГУ ФСВП, у тому числі і керівники.

"Але цілий ряд подібних злочинів, скоєних співробітниками ГУ ФСВП, поки залишилися нерозкритими з об'єктивних і суб'єктивних причин", - свідчить лист, надісланий на ім'я президента Мєдвєдєва родичкою жертви тортур.

Начальник пітерського ГУ ФСВП Володимир Маленчук – оин з 20 регіональних керівників системи, яких президент зняв з посади своїм Указом наприкінці минулого року. "Але це зняття, схоже, поки що формальне - у зв'язку з розпочався реформуванням структур ФСВП. Невже у генерала Маленчука, що керував командою садистів у погонах, ще залишається шанс покерувати?", - побоюються родичі жертв.


Засуджений полковник Бичков в чині майора запам'ятався калінінградських в’язням своїми витонченими знущаннями: він, як стверджують, розпорядився під час обшуків викидати ікони і зривати у зеків ланцюжки з хрестиками.

Засуджений за садизм Бичков, наприклад, був визнаний кращим працівником у системі ФСВП, і тільки арешт перешкодив йому зробити черговий кар'єрний крок - його чекав посаду начальника служби виконання покарань в Курганської області.

Варто відзначити, що навіть після вироку суду бійці з команди Маленчука не відчувають себе обділеними відомчої турботою: наприклад, Бичков, за чутками, на Новий рік був відпущений додому. Йому і його спільнику Тіппелю після касації повернули звання.

Читайте також:

Міліціонери 3 доби катували затриманого, вимагаючи явку з повинною

Росіянам дозволили бити міліціонерів

Одеські міліціонери розповсюджували у місті відео з катуванням затриманих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: