В Росії маньяк-вчений страчував людей на електричному стільці

Таким жорстоким способом вбивця розправився як мінімум з п'ятьма жертвами.

Маніяк-винахідник
Жорстоким способом вбивця розправився як мінімум з п'ятьма жертвами.
Маніяк розробив власну модель електричного стільця, на якому вбивав людей, які відгукувалися на його оголошення в Інтернеті.

Єкатеринбурзькі слідчі впевнені, що таким витонченим способом 30-річний вбивця розправився як мінімум з п'ятьма жертвами.

"Є підстави вважати, що убитих не два і не три, жертв набагато більше, - розповів старший слідчий Верхньопишмінського управління міліції Володимир Давидов. - Так він і не відпирається. Просто говорить: "Вбивства, які зможете довести, визнаю". За 2008-2009 роки пропало п'ять осіб. Вони вирушили продавати комп'ютерні комплектуючі і пропали.

У гаражі оперативники знайшли могутню мініелектростанцію, підключену до комп'ютера. За словами арештованого, він збирався просто з гаража натисненням клавіші глушити мотори у проїжджаючих повз автомобілях і вбивати водіїв. Для цього він спеціально сконструював електрокилим, який наповал знищував всякого, хто на нього ступав.

На слід жорстокого вбивці вийшли по відбитках пальців, знайдених на тілі однієї з його жертв.

23-річний студент четвертого курсу фінансово-юридичної академії Антон А. пішов з дому і не повернувся три місяці тому. Його оголосили в розшук, проте пошуки результатів не дали.

Бездиханне тіло студента знайшла жінка, яка випадково пригальмувала на узбіччі траси. У канаві край дороги вона побачила обвуглений скелет і зразу ж повідомила про свою страшну знахідку в міліцію.

"Труп вдалося пізнати після множинних експертиз за вцілілими зубами, - говорить Володимир Давидов. - За гарячими слідами ми затримали вбивцю. Ним виявився 30-річний житель міста Березовській Дмитро Х., який працював майстром електроділянки на Новоберезовській ТЕЦ.

На першому ж допиті Дмитро признався в скоєному і спокійно розповів страшні подробиці вбивства. З'ясувалося, що злочинець придумав витончене знаряддя вбивства, яке чимось нагадує електростілець.

Щоб випробувати свій винахід, маніяк дав оголошення в Інтернеті про купівлю-продаж комп'ютерних комплектуючих. Проте насправді він нічого купувати не збирався, він шукав жертву.

На оголошення злочинця випадково наткнувся Антон. Зустрітися домовилися в гаражі Дмитра, який до цього часу вже все приготував для вбивства.

У гаражі Дмитро напав на Антона, зв'язав його і посадив в свою машину. Після цього обмотав його дротами, а інший кінець дроту підключив до чотирьох найпотужніших конденсаторів.

Під час вбивства в гаражі знаходився знайомий Дмитра, який зараз проходить свідком. Він розповів, що удар струмом був такої сили, що автомобіль аж затрясло. Потім Дмитро вивіз труп в ліс на 26-й кілометр Режевського тракту, обклав автопокришками і спалив.

За словами слідчих, за схожих обставин за рік в окрузі пропали п'ять осіб. Вони також пішли з дому продавати комплектуючі і пропали. Зараз міліціонери шукають їх тіла.

Злочинець сидить в СІЗО і шкодує тільки про те, що не встиг зібрати фотоапарат, який би електромагнітним променем стирав людям пам'ять. 

Читайте також:

Мільйонер убив свою коханку в "Брістолі" та втік на Porsche

Австрійського маніяка Фрітцля засудили до довічного ув’язнення

3-річна дівчинка застрелила молодшого братика з пістолета батька

Маніяк лякає ціле село на Миколаївщині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: