В Росії спалах пневмонії

Четверо людей померло від легіонелльозної пневмонії в місті Верхня Пишма Свердловської області Російської Федерації.

Кран
Архів
Причиною захворювання стала гаряча вода.
У місті Верхня Пишма (Свердловська область, Росія) зафіксований спалах небезпечної легіонелльозної пневмонії. В середу померла вже четверта людина, хвора на цей вірус.

Про це РИА Новости повідомив співробітник прес-служби Міністерства охорони здоров'я Свердловської області.

"У місті Верхня Пишма від легіонелльозної пневмонії померла ще одна людина. Таким чином, загальна кількість жертв інфекції склала чотири людини", - сказав співрозмовник агентства. 

Всього за час спалаху "хвороби легіонерів", збудником якої є бактерія-легіонелла, госпіталізовано 150 людей. У реанімаційному відділенні центральної міської лікарні знаходиться чотири людини, повідомив співробітник прес-служби. 

"У останні дні поступають хворі з підозрою на пневмонію в легкій формі, і часто госпіталізація носить перестраховочний характер", - відзначив він.

За словами представника Мінохорониздоров'я, всі хворі отримують повноцінне лікування із застосуванням антибіотиків, максимально ефективних для боротьби зі збудниками захворювання. 

"Протягом останніх днів на фоні комплексної терапії, що проводиться, у більшості пацієнтів відзначається позитивна динаміка", - сказав представник Мінохорониздоров'я. 

У Центральній міській лікарні Верхньої Пишми діють додаткові госпітальні та реанімаційні ліжка, створений резерв місць в обласних клінічних лікарнях. Лікарня укомплектована всім необхідним діагностичним і реанімаційним устаткуванням, є необхідний запас лікарських засобів. 

Геннадій Онищенко
Lenta.ru
Головний санітарний лікар Росії вважає, що захворювання не розповсюдиться на інші регіони країни.
Перші хворі з діагнозом "пневмонія" потрапили до лікарні Верхньої Пишми 19 липня. Всі вони - мешканці цього міста у віці від 18 до 81 року. Зростання захворюваності пневмонією в інших населених пунктах Свердловськой області не зафіксовано. 

За даними обласного МОЗу, збудником захворювання стала "легіонелла" (Legionella pneumophillia), вперше зафіксована 30 років тому в США. Зараження людей, швидше за все, сталося через гарячу воду, пущену після профілактичних робіт. 

У зв'язку з масовим захворюванням, прокуратура Верхньої Пишми порушила кримінальну справу за частиною 3 статті 109 Карного кодексу РФ (спричинення смерті з необережності), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до п'яти років. 

Головний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко вважає, що подібних спалахів пневмонії не буде в інших регіонах країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: