В Росії здійснене "пограбування десятиліття"

Озброєні злочинці пограбували машину комерційного банку. Їхня здобич склала 43 мільйонів рублів (понад 19,5 мільйонів гривень).

В Тульській області РФ 21 лютого невідомі напали на машину комерційного банку і, погрожуючи зброєю, відібрали у водія і касира більше 43 мільйонів рублів (приблизно 19,5 мільйонів гривень).

Пограбування стало одним з найбільших в Росії за останні роки. В регіоні та п’яти сусідніх областях оголошено план "Перехоплення".

За словами представника прес-служби УВС Тульської області Сергія Єленського, злочинці в масках на автомашинах "Жигулі" і "Соболь" напали на водія і касира комерційного банку в суботу на 267-му кілометрі федеральної автодороги "Дон".

Гроші, за даними міліції, везли з Ростова-на-Дону до Москви. "Не виключено, що злочинці відстежували пересування грошей. Разом з тим, у міліції вже виникли питання, чому така велика сума перевозилася взагалі без охорони", - зазначив представник правоохоронців.

За його словами, водія і касира в наручниках виявили водії, що проїздили по трасі, які й повідомили про інцидент в міліцію. Співробітники банку при нападі не постраждали.

Назва банку офіційно не повідомляється, проте, за інформацією журналістів, йдеться про машину ТОВ "Перший процесинговий банк", злочинців було семеро, і двоє з них були у формі інспекторів ДПС. Коментарів від банку поки що не поступало.

Читайте також:

У Кременчуці двоє підлітків пограбували банк

В Європарламенті у відділенні банку вкрали 50 тисяч євро

Росіянин напав на банк, сподіваючись, що його вб’ють

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: