Неповнолітні створили "Бригаду білих інквизиторів" і вбивали іноземців

У Рязані підлітки згуртувалися в банду, щоб зробити життя неслов’янських національностей в Росії нестерпним.

Правоохоронці Рязанської області затримали п'ятьох юнаків, що входили до банди неонацистів "білі інквізитори". Расисти підозрюються у вбивстві китайця і нападах на вихідців із Середньої Азії.

Наразі звинувачення у вбивстві висунуте двом затриманим підліткам з Рязані. Одін з них був організатором і ватажком банди "Бригада білих інквізиторів".

Троє інших учасників нападу підозрюються у співучасті у вбивстві.

Зазначимо, щонайменше п'ятеро осіб, що також входили до банди як рядові члени, навіть не були затримані.

"Метою діяльності даного угрупування є поширення ідей переваги людей слов'янської етнічної групи над представниками інших етнічних груп, рас і національностей", - заявили на допитах затримані.

Також бандити мали намір створити "нестерпні умови життя в Росії", аби вигнати з країни представників неслов'янських народів. Почати свою діяльність вони вирішили в Рязані, де вони проживали. Всім підслідним по 16-17 років.

Вийти на слід расистської банди удалося в процесі розслідування вбивства громадянина Китаю, вчиненого 5 січня 2008 року в Рязані.

Слідство встановило, що в місті "Здійснює свою злочинну діяльність угрупування молодіжного неформального екстремістського руху "Бригада білих інквізиторів".

"Вбивство вчинене п'ятьма членами цього угрупування, які, окрім цього, здійснили низку інших екстремістських злочинів", - додали в прокуратурі.

17 січня співробітники Центру по протидії екстремізму УВС у Рязанській області затримали можливих вбивць. Слідство також встановило, що в грудні 2008 року вони здійснили напад на громадянина Узбекистану, заподіявши йому тяжкі тілесні ушкодження.

Всього від їхніх дій того місяця постраждало троє вихідців з Узбекистану.

Читайте також:

Нігерійця у Львові вбили через численних українських коханок

Рекламу морозива з образом Обами визнали расистською

В Україні побільшало скінхедів та неонацистів

Чотири банди московських "фашистів" тероризували приїжджих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: