В секторі Газа загинули вже 257 палестинських дітей

З початку військової операції Ізраїлю в секторі Газа 27 грудня 2008 року загинули 257 палестинських дітей. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

ООН отрилюднила свої підрахунки по кількості загиблих дітей в секторі Газа. 257 палестинських дітей загинули, 1080 - поранені в результаті бомбардувань і обстрілів. Число жертв складає біля третини всіх загиблих і постраждалих в секторі Газа.

Раніше Організація сприяння палестинським біженцям при ООН (UNRWA) оголосила, що припиняє гуманітарну діяльність в секторі Газа доти, поки Ізраїль не зможе забезпечити безпеку її співробітників.

6 січня два ізраїльські снаряди розірвалися біля школи під управлінням UNRWA, внаслідок чого загинули не менше 30 людей. Всього у школі ховалося від обстрілу близько 350 людей. ЦАХАЛ повідомив, що на території школи ООН, по якій були завдані два удари, знаходилися бойовики ХАМАСа; крім того, з території школи вівся ракетний обстріл Ізраїлю.

Тим часом Рада безпеки ООН ухвалила резолюцію, в якій заявила про необхідність припинити вогонь в секторі Газа, де з 27 грудня продовжується антитерористична акція ізраїльської армії "Литий свинець". Крім того, Радбез вказав на необхідність виведення військ, відкриття заблокованих Ізраїлем контрольно-перепускних пунктів на кордонах сектора, а також підписання стійкого і тривалого перемир'я. Ізраїль та ХАМАС відкинули резолюцію ООН, адже кожна сторона конфлікту заявляє, що пропозиція ООН не враховує її інтересів.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: