В США подружжя застрелило п'ятьох дітей і себе через втрату роботи

Після того, як подружжя Люпо, медичні службовці однієї з клінік Лос-Анджелеса, втратили роботу, вони домовилися застрелитися і застрелити при цьому п'ятьох дітей. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Після того, як подружжя Люпо, медичні службовці однієї з клінік Лос-Анджелеса, втратили роботу, вони домовилися застрелитися і застрелити при цьому п'ятьох дітей - дворічних хлопчиків-близнюків, п'ятирічних дівчаток-близнюків і восьмирічну дівчинку.

Про спільне рішення покінчити зі своїм життям і з життями дітей свідчить передсмертний лист, залишений подружжям і направлений факсом в редакцію місцевого телеканалу KABC-TV.

"Навіщо залишати дітей незнайомим людям?", - говориться в передсмертному листі глави сімейства, Ервіна Люпо, в якому він також стверджував, що саме дружина запропонувала таким чином раз і назавжди покінчити з життєвими проблемами.

Відразу після здобуття факсу представники телеканалу звернулися в поліцію, яка негайно відреагувала і прибула до місця випадку - двоповерхового будинку в Уїлмінгтоні, містом між Лос-Анджелесом і Лонг-бічем.

За словами представників телекомпанії KABC-TV, поліція прибула на місце інциденту всього за декілька хвилин опісля після злочину - в кімнатах ще відчувався пороховий запах.

Хоча, згідно з листом, до вбивств була причетна і дружина Ервіна Люпо, поліція розглядає саме його як винного в цьому злочині.

Адміністрація медичного центру Kaiser Permanente, в якій працювало подружжя, поки не дала коментарів по передсмертному листу, в якому також вказувалося, що адміністратор медцентра в грубій формі усунув їх від роботи, запропонувавши звернутися зі скаргою в профспілку.


Читайте також:
У Києві пасажир порізав таксиста ножем
Поляк показав самогубство он-лайн
У Болгарії озброєний чоловік захопив автобус з 45 людьми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: