В США росіянка-лесбіянка заколола чоловіка своєї коханки

Емігрантка зізналася, що заколола чоловіка ножем після марення їй рогатого образу у полом'ї свічки. Образ назвали "баченням диявола".

27- річна росіянка Анастасія Андріїва зізналася на слуханні у Верховному суді Брукліна у вбивстві чоловіка своєї коханки Олексія Каца.

Якийсь час тому у Андрієвої був лесбійський зв'язок з Еліной Кац, яка жила в бруклінському кварталі Грейвсенд разом зі своїм чоловіком Олексієм.

Одного дня Андріїва прийшла до Каців у гості і засиділася в кріслі, спостерігаючи за жвавим вогнем. "Горіла свічка. Побачивши в ній обличчя з рогами, я почала вся сіпатися і потіти. Після цього я наблизилася до свічки і вибігла з нею, тому що голос в моїй голові наказував: "Принеси людям світло", — розповіла росіянка.

З подружньої спальні на звук вийшов 30-річний Кац, який порадив Андрієвій піти і лягти спати. "Він сказав мені заспокоїтися, тому я відправилася на кухню, узяла ніж, щоб захистити себе. Поки я шкандибала до ліжка, він кинувся до мене, і у цей момент я заколола містера Каца", — визнала підсудна.

Медексперти діагностували в Андрієвої "біполярний афектний розлад з рисами манії і психозу". Адвокат Марк Гимпель заявив, що обвинувачена кілька разів ударила Каца ножем в шию, груди і інші частини тіла. "Вона думала, що вбивство є дією, продиктованою Богом», — з'ясував прокурор Марк Хейл.

"Ми намагалися допомогти їй, тому що боялися, що вона заподіє собі шкоду. Колись вона була життєрадісною, щасливою. Цієї людини більше немає. Замість неї одурманена особа, яка не в змозі повернутися до суспільства", — заявила Еліна Кац. Вона була присутня на слуханні, відзначивши, що відчуває до своєї колишньої коханки лише "симпатію".

Оглядачі New York Daily News помітили, що одягнена в рожевий светр Еліна ні сльозинки не пролила, коли Андрієву в наручниках відводили з залу суду, "можливо, на роки в'язниці". Образ в полум'ї свічки вони назвали "баченням диявола".

Читайте також:

Захищаючи свою честь, дівчина зарізала залицяльника

Дружина зарізала чоловіка на 30-річний ювілей подружнього життя

Американська родина скоїла в готелі ритуальне самогубство

Американка на інвалідному візку зарізала 15-річну суперницю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: