В Україні нова аварія на залізниці

Внаслідок зіткнення пасажирського й вантажного потягів у Дніпропетровській області загинув залізничник. Більше ніхто не постраждав.

Залізнична аварія
УНІАН
Цього разу внаслідок аварії на залізниці загинула людина.
Сьогодні, 7 жовтня, вночі, о 00.35, в 4 кілометрах від станції Верхівці в Дніпропетровській області сталося зіткнення пасажирського потягу №39 "Севастополь-Київ" із товарним потягом, навантаженим вугіллям. 

Як повідомив iPlus черговий МНС України, внаслідок аварії загинув 48-річний працівник станції - укладач поїздів, крім нього постраждалих більше немає. По допомогу ніхто з учасників інциденту не звертався. 

За словами співрозмовника iPlus, попередньою причиною аварії є збій у роботі сигнальної системи. 

Пізніше прес-служба "Укрзалізниці" повідомила, що пасажирський потяг проїхав на заборонний сигнал.

В результаті зіткнення двох потягів також було пошкоджено 50 метрів залізничного полотна. Ушкоджено локомотив пасажирського й 3 вагони товарного поїзда, один із яких перекинувся.

Потяги, що прямували із Сімферополя, Севастополя, Маріуполя, Донецька були відправлені в об`їзд, і прибули до Києва на декілька годин пізніше. Так, прибуття потягу з Маріуполя затрималося на 3 години, з Донецька - на 4,5, із Сімферополя - на 6 годин, із Севастополя - на 7 годин.

Ведуться роботи з перевантаження вугілля з ушкоджених вагонів, підняття вагона, що перевернувся, і транспортування локомотива.

До ліквідації наслідків аварії залучено оперативну групу Придніпровської залізниці; оперативна група Верхньодніпровського районного відділення ГУ МНС в області (3 людей 1 одиниця техніки); особовий склад аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ МНС (15 людей, 3 одиниці техніки); аварійні бригади Придніпровської залізниці (2 одиниці); швидка медична допомога, РО Управління Міністерства внутрішніх справ в області (15 людей, 4 одиниці техніки).

На місці події працює спеціальна комісія.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: